Przedszkole Gedanensis Podstawowa Szkoła Gedanensis Gimnazjum Gedanensis Organ prowadzący

2017/2018


 

Sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

 

  • Uczniowie, którzy otrzymali stypendium Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017:

 

Podstawowa Szkoła Gedanensis

 

  1. Wiktor Baron
  2. Oliwia Jabłońska
  3. Jan Jakubowski
  4. Paweł Kowalski
  5. Malwina Szopińska
  6. Szymon Wojciechowski
  7. Mateusz Żywicki
  8. Antonina Bajerska
  9. Marta Brzoza

10.  Jakub Bukowski

11.  Barbara Herbasz

12.  Aleksandra Jursza

13.  Dorota Kasiłowska

14.  Klaudia Kowalska

15.  Natalia Rutkowska

16.  Paweł Falc

17.  Marcin Kołyszko

18.  Klaudia Nguyen

19.  Marta Orłowska

20.  Maria Porębska

21.  Joanna Pryczkowska

22.  Małgorzata Rodzik

23.  Kaja Stabulewska

24.  Anna Sysoeva

25.  Kazimierz Szyszkowski

26.  Mikołaj Wojciechowski

 

 

Gimnazjum Gedanensis

 

  1. Weronika Bławat
  2. Emilia Fanslau
  3. Julia Kasiłowska
  4. Agata Niemczyk
  5. Ligia Offert
  6. Pola Pawliszyn
  7. Mikołaj Pielak
  8. Małgorzata Pryczkowska
  9. Igor Pujszo

10.  Michał Rytlewski

11.  Julia Stankiewicz

12.  Artur Żygadłowski

13.  Miłosz Bakiera

14.  Alexander Biene

15.  Szymon Brzozowski

16.  Zuzanna Ciecieląg

17.  Mateusz Galiński

18.  Hanna Orłowska

19.  Mateusz Porębski

20.  Nadia Szyc

21.  Urszula Brzoza

22.  Jagoda Falc

23.  Dorian Horsten

24.  Karolina Niemyjska

25.  Julia Schleifer

26.  Agnieszka Szymańska

27.  Juliusz Winiarek

 

 

 


 

 

  • Osiągnięcia w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim i Recytatorskim pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty „Lingwistyczna jesień z poezją”:
    II miejsce Dorota Kasiłowska (kl. VI)
    III miejsce Magdalena Jacewicz (kl. VI)
    III miejsce Anna Łobejko (kl. VI)

 


 

  • Do etapów rejonowych wojewódzkich kuratoryjnych konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się uczniowie:
    Szkoły Podstawowej:
  • z języka angielskiego: Krzysztof Knap (kl. IV), Marta Brzoza (kl. VI), Zofia Skoracka (kl. VI), Dominik Pobłocki, Joanna Pryczkowska, Maria Porębska, Jakub Ziarkowski, Mikołaj Wojciechowski (kl. VII
  • z matematyki: Marcin Kołyszko, Mikołaj Wojciechowski (kl. VII) 

Gimnazjum
z biologii: Michał Asare, Mateusz Galiński, Igor Pujszo, Michał Rytlewski
z języka angielskiego: Zuzanna Ciecieląg, Pola Pawliszyn, Ligia Offert
z informatyki: Mikołaj Pielak
z matematyki: Pola Pawliszyn, Mikołaj Pielak, Igor Pujszo

 


 

  • Weronika Bławat (kl. II gim.) na Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Dorosłych
    i Młodzieży XI OTTS Latino Cafe Cup zajęła:
    II miejsce w kategorii DLA
    II miejsce w kategorii DST

 


 

  • Osiągnięcia naszych uczniów w wojewódzkim konkursie kuratoryjnym pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza „Gdańsk Miastem Przyjaznym dla Niepełnosprawnych”:
    I miejsce Mateusz Szycik (kl. III gim.) w kategorii collage

II miejsce Pola Pawliszyn (kl. II gim.) w kategorii collage
II miejsce Agata Niemczyk
(kl. II gim.) w kategorii solista
II miejsce w kategorii Teatr Szekspirowski: Zuzanna Kurowska (kl. III gim.), Weronika Bławat (kl. II gim.), Julia Kasiłowska (kl. II gim.)
III miejsce
w kategorii teatr: Hanna Orłowska (kl. III gim.), Małgorzata Pryczkowska (kl. II gim.), Jan Bajerski (kl. III gim.), Szymon Brzozowski
(kl. III gim.), Mateusz Galiński (kl. III gim.)



  • Laura Lapp (kl. IV b) zajęła III miejsce w 13. Wojewódzkim konkursie poetyckim „W Pałacu Słów”.

 


 

  • Lena Asare (kl. VII) i Jakub Bukowski (kl. VI) zajęli I miejsce w konkursie plastycznym „Pojedynek na pędzle i sztalugi” organizowanym przez klub „Projektornia” Gdański Archipelag kultury w Gdańsku.


  • Klaudia Nguyen (kl. VII) zajęła II miejsce w IV Grand Prix Fitness, które były eliminacjami do mistrzostw świata (Gdańsk, 1.10.17 r.).

 


 

  • Pola Pawliszyn i Mikołaj Pielak (kl. II gim.) otrzymali stypendium naukowe za rok szkolny 2016/2017 w ramach uczestnictwa w projekcie „Zdolni z Pomorza – Gdańsk”.

  • Michał Rytlewski (kl. II gim.) zajął II miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików
    i zdobył tytuł V-ce Mistrza Polski Młodzików w łukach klasycznych.

 






← Powrót






©2010 Stowarzyszenie Szkoły Gedanensis. Wszelkie prawa zastrzeżone.